Gintarinė špaga – Amber Epee fechtavimo klubas / Vilnius

1 month 4 days ago

1 month 4 weeks ago

Šiauliuose vyko jaunių varžybos iki 17 metų. Mūsų klubo fechtuotojas Daniel Volkov užemė 3 vieta! O merginų kategorijoje geriausiai pasirodė Sofija Zavjalova užimant 5 vietą.

2 months 1 week ago

Olivija Mašalo satelitiniame fechtavimo turnyre Stockholme užėmė 21-ją vietą. Anastasija Pylinova užėmė 45-tą vietą. #amberepee #fencingposts #fencinglife #fencers

2 months 2 weeks ago

Iki medalio Olivijai Mašalo trūko nedaug! 🙈🤺 Slovakijoje( Bratislavoje) vykusiose “FIE”satelito tipo moterų pasaulio taurės fechtavimo varžybuose Olivija Mašalo liko 7-tą iš 68 dalyvių. Po

2 months 4 weeks ago

Pirmasis naujojo fechtavimo sezono medalis! Kopenhagoje (Danija) vykusiame Šiaurės Šalių čempionate, Giedrė Razgutė, suaugusių moterų kardo rungtyje iškovojo sidabrą 🤩🥳 Taip pat, sveikiname Kariną Prokopovič

Gintarinė špaga – Amber Epee fechtavimo klubas / Vilnius is with Javgenij Stalmakov.