Gintarinė špaga – Amber Epee fechtavimo klubas / Vilnius

1 week 13 hours ago

Olivija Mašalo satelitiniame fechtavimo turnyre Stockholme užėmė 21-ją vietą. Anastasija Pylinova užėmė 45-tą vietą. #amberepee #fencingposts #fencinglife #fencers

1 week 2 days ago

1 week 6 days ago

Iki medalio Olivijai Mašalo trūko nedaug! 🙈🤺 Slovakijoje( Bratislavoje) vykusiose “FIE”satelito tipo moterų pasaulio taurės fechtavimo varžybuose Olivija Mašalo liko 7-tą iš 68 dalyvių. Po

3 weeks 5 days ago

Pirmasis naujojo fechtavimo sezono medalis! Kopenhagoje (Danija) vykusiame Šiaurės Šalių čempionate, Giedrė Razgutė, suaugusių moterų kardo rungtyje iškovojo sidabrą 🤩🥳 Taip pat, sveikiname Kariną Prokopovič

Gintarinė špaga – Amber Epee fechtavimo klubas / Vilnius is with Javgenij Stalmakov.

2 months 1 day ago

Fechtavimo Gintarinės špagos klubo 2021/22 sezono uždarymas 🙌🏻☀️

2 months 2 days ago

3 months 2 weeks ago

5 months 1 week ago

Rezultatai iš jaunių ir jaunimo pasaulio fechtavimo čempionato!

⚔️ Anastasija Pylinova pateko į top 32 ir galutiniame rezultate liko 26-ta iš 109! 🥳🔥